Prekių sandėliavimas ir jų perkrovimo darbai muitinės sandėliuose ir terminaluose

Užsakyti paslaugas

UAB "Viprotekas", be plataus muitinės paslaugų spektro, siūlo krovinių sandėliavimo, perkrovimo darbų muitinės sandėliuose ir terminaluose paslaugas.

Vykstant tarptautinei prekybai pasitaiko atvejų, kai importuojamos prekės ne visada iš karto yra išleidžiamos į laisvą apyvartą. Taip gali nutikti, kai pardavėjas dar nėra suradęs pirkėjo, arba kai importuojama labai didelė siunta, kuri vėliau bus išskaidoma į smulkesnes siuntas, ir įvairiais kitais atvejais. Susidarius tokioms situacijoms, kad nereikėtų iš karto sumokėti importo metu atsiradusių muito ir kitų mokesčių, yra daug naudingiau pasinaudoti muitinio sandėliavimo procedūra.

Muitinis sandėlis - tai tam tikra muitinės prižiūrima vieta ar teritorija, kurioje, remiantis teisės aktais, gali būti laikomos prekės, su joms įforminta muitinio sandėliavimo procedūra arba jos netaikant.

Muitinės sandėliuose gali būti laikomos ne tik importuojamos, bet ir Bendrijos, eksportuojamos, ir kt. prekės. Muitinės sandėliai skirstomi į atviruosius (A, B, F), kuriuose prekes gali laikyti bet kuris asmuo ir uždaruosius (C.D,E), kuriuose prekes gali laikyti tik to sandėlio savininkas.

Muitinio sandėliavimo procedūra taikoma, kai muitinės sandėlyje saugomos ne Bendrijos prekės, jų neapmokestinant importo muitais, kitais mokesčiais ir netaikant Europos Bendrijos prekybos politikos priemonių.

Muitinio sandėliavimo procedūra naudinga, nes neterminuotam laikui galite laikyti prekes muitinės saugomoje specialioje teritorijoje nemokant importo muitų ir kitų mokesčių. Sandėliuojamos prekės apskaitomos, laikomos atskirai nuo kitų svetimų prekių, sandėliuose įrengta galimybė reguliuoti temperatūrą, kai kuriuose įrengti specialūs šaldytuvai ir t.t.

Klientui pageidaujant teikiame ir krovinių perkrovimo, rūšiavimo, skirstymo ir kitas paslaugas.